Satın almak için tıklayınız.

Duygulu Günlük yazmayı sevenler, kendiyle ve çevresiyle ilişkisini güçlendirmek isteyenler ve kişisel gelişimle ilgilenenler için tasarlanmıştır. Kullanımı ile duyguların ve insanın farkındalığının artırılması, böylelikle kendini daha iyi tanıyan ve güçlendirmek isteyen bireylerin gelişim yolculuklarına destek olmak hedeflenmiştir.

 

Duygulu Günlük on iki bölümden oluşmaktadır. Her bölümde, öz sevgi, öz şefkat... gibi seçilmiş bir konuya odaklanılmıştır. O konuya özel koç gözünden sorular, hikaye ve kelime anlamlarına yer verilmiştir. 


Duygulu Günlük'le duygularınızı istediğiniz andan başlayarak günlük olarak yazabilir, takip edebillir ve her ay bir konu olmak üzere toplam 12 konuda 12 ay çalışabilirsiniz.

Aralıksız 12 ay ya da ara vererek yıllarca kullanabilirsiniz. Her konunun ara vermeden otuz gün çalışılması tavsiye edilir.

Ay ve yıl sonuna özel değerlendirme sorularıyla zenginleştirilmiş, çeşitli listelere, not sayfalarına yer verilmiştir.

Not: Psikolojik tedavi görenler uzman görüşü alarak kullanmalıdır. 

Kapak: 350 gr. Mat kuşe,  4+4 renk baskı, mat selefon, soft kapak, kurdele bağlama/spiral

İç sayfalar: 136 sayfa, 160 gr. 1. hamur kağıt, 4 renk baskı, her aya özel farklı tasarım.

Boyut: 20x20

Telif Hakkı©2020 FINECOACHING. Tüm Hakları Saklıdır. İçerikleri tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://www.thefinecoaching.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.